Металочерепиця Канів

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5Звёзд: 6Звёзд: 7Звёзд: 8Звёзд: 9Звёзд: 10 (4 оценок, среднее: 10,00 из 10)
Загрузка...

Монтеррей

Металлочерепица Альпина Премиум

Ретро Яспис

Валенсия металлочерепица

Максима

Кровельный профнастил

Фото обьектов из металлочерепицы. Крыша из металлочерепицы, фото

Выберите цвет металлочерепицы из основных стандартных цветов и производителей стали:

Металлочерепица Германия

Металлочерепица Корея

Металлочерепица Словакия

Металлочерепица Украина

Металлочерепица Италия

Металлочерепица Китай

Цвет металлочерепицы - КМУ

Покрытие металлочерепицы глянец

Покрытие металлочерепицы Мат

ОФОРМИТЬ ПРЕДВАРИТЕЛЬНУЮ ЗАЯВКУ

Имя? - - Телефон?

Укажите товар который Вас интересует! -

У нас можно купить металлочерепицу Ruukki: Adamante, Monterrey, Decorrey, Finnera, Armorium!

ruukki adamante

ruukki decorrey

ruukki armorium

ruukki finnera

ruukki monterrey

Типы покрытия металла Ruukki для металлочерепицы, профлиста и комплектующих!

ПОЛИЭСТЕР

* Покрытие 20 мкм!

* Гарантия 20 лет!

матполиэстер

* Покрытие 30 мкм!

* Гарантия 30 лет!

ПУРЕКС

* Покрытие 40 мкм!

* Гарантия 40 лет!

ПУРАЛ МАТ

* Покрытие 50 мкм!

* Гарантия 50 лет!

ВЫБЕРИ ЦВЕТ МЕТАЛЛА RUUKKI ИЗ СЛЕДУЮЩИХ ВАРИАНТОВ!

КАТАЛОГ ЦВЕТОВ РУУККИ RUUKKI, РР RR 11, RR 23, RR32, RR 29, RR 33, RR 750, RR 887, RR 779, RR 798

Особливості вказаного матеріалу

Металочерепиця Канів користується достатньою популярністю, оскільки продукція поєднує у собі три головні властивості: якість, дизайнерські можливості та довгий термін служби. Вже довгий час черепиця є доступною на ринку України, тому характеризується розумною вартістю. Наша компанія КМУ реалізує металочерепицю з Німеччини, Словаччини, Кореї, України та Китаю для того, щоб кожен замовник мав можливість отримати бажану продукцію. З кольоровою гамою виробів можете ознайомитися у міжнародній таблиці RAL, де кольори мають конкретний номер маркування.

Купити металочерепицю з доставкою в м. Канів варто у представників нашої компанії КМУ. Ми готові надати вам необхідну інформацію щодо експлуатації, монтажу чи транспортування обраних виробів. Достатньо зателефонувати до наших спеціалістів за вказаним на сайті контактним телефоном або заповнити форму заявки, зазначивши контактні дані та вказаний матеріал. Ціна металочерепиці в Каневі є демократичною та адаптованою для кожного замовника.

Характеристики різновидів полімерного покриття

Завдяки цим речовинам покрівля стає зовнішньо привабливою та захищає металеву основу від негативного зовнішнього впливу. Замовникам необхідно пам’ятати, що існує три основні різновиди полімерів для черепиці – поліестер, пластизол та поліуретан. Вони можуть мати певні різновиди, що захищатимуть черепицю. Загалом вони мають спільні характеристики, що по-різному виявляються у кожного різновиду: стійкість до механічних пошкоджень, агресивного впливу навколишнього середовища, ультрафіолетового випромінювання.

Варто запам’ятати, що основним захистом сталі є шар цинку, а не полімерне покриття. Функція останнього більшою мірою зводиться до декоративної, а меншою мірою – до захисної. Завдяки найпоширенішому поліестеру є можливість придбати металочерепицю недорого, оскільки покриття відносять до бюджетних різновидів. Його товщина сягає 25 мікрон; речовина надає черепиці характерного блиску. У цього полімера є різновид – матполіестер, що схожий за складом на попередника, проте надає покрівлі шорсткості. Завдяки поліестеру можна отримати металочерепицю матову і глянцеву.

У нашій компанії КМУ ви можете придбати металочерепицю дешево. Достатньо зв’язатися за контактним телефоном з нашими менеджерами і замовити необхідну продукцію.

Использование и монтаж черепицы

Купить металлочерепицу в Каневе можно в любом размере. Нет необходимости делать усиление кровли, фундамента или стен, поскольку вес изделий достигает 4,5 кг на 1 кв. м. Укладывается продукция на деревянную систему стропил, куда уже прикреплена гидроизоляционная пленка. На металлочерепицу в Каневе цена доступная и демократичная. Стоит созвониться с нашими менеджерами для детальных консультаций или заказа. С нами металлочерепицу купить в Киеве просто! https://www.кровельные-материалы.in.ua/metallocherepitsa/

Металлические планки для кровли и фасада…

Top
ZAKAZAT > SKIDKA -25%