Металочерепиця Малин

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5Звёзд: 6Звёзд: 7Звёзд: 8Звёзд: 9Звёзд: 10 (4 оценок, среднее: 10,00 из 10)
Загрузка...

Монтеррей

Металлочерепица Альпина Премиум

Ретро Яспис

Валенсия металлочерепица

Максима

Кровельный профнастил

Фото обьектов из металлочерепицы. Крыша из металлочерепицы, фото

Выберите цвет металлочерепицы из основных стандартных цветов и производителей стали:

Металлочерепица Германия

Металлочерепица Корея

Металлочерепица Словакия

Металлочерепица Украина

Металлочерепица Италия

Металлочерепица Китай

Цвет металлочерепицы - КМУ

Покрытие металлочерепицы глянец

Покрытие металлочерепицы Мат

ОФОРМИТЬ ПРЕДВАРИТЕЛЬНУЮ ЗАЯВКУ

Имя? - - Телефон?

Укажите товар который Вас интересует! -

У нас можно купить металлочерепицу Ruukki: Adamante, Monterrey, Decorrey, Finnera, Armorium!

ruukki adamante

ruukki decorrey

ruukki armorium

ruukki finnera

ruukki monterrey

Типы покрытия металла Ruukki для металлочерепицы, профлиста и комплектующих!

ПОЛИЭСТЕР

* Покрытие 20 мкм!

* Гарантия 20 лет!

матполиэстер

* Покрытие 30 мкм!

* Гарантия 30 лет!

ПУРЕКС

* Покрытие 40 мкм!

* Гарантия 40 лет!

ПУРАЛ МАТ

* Покрытие 50 мкм!

* Гарантия 50 лет!

ВЫБЕРИ ЦВЕТ МЕТАЛЛА RUUKKI ИЗ СЛЕДУЮЩИХ ВАРИАНТОВ!

КАТАЛОГ ЦВЕТОВ РУУККИ RUUKKI, РР RR 11, RR 23, RR32, RR 29, RR 33, RR 750, RR 887, RR 779, RR 798

Особливості вказаної продукції

Металочерепиця Малин є досить популярним матеріалом серед співвітчизників, оскільки вона використовується для комерційного та приватного будівництва. Продукція складається зі звичайної рулонної сталі, але саме виробники черепиці довели, як можна робити з металу естетично привабливий, доступний та технологічний матеріал. Монтаж є легким та комфортним, оскільки конструкція виробу достатньо пристосована до цього процесу. Черепицю вкладають на покрівлю, де кут скату дорівнює не менше 12 градусів. Якщо дах характеризується складною сферичною формою, тоді металеву черепицю краще не використовувати. Цей матеріал неможливо згинати; також у виробів є велика кількість швів, що значно покращує якість монтажу.

Купити металочерепицю з доставкою в Малин варто у нашої компанії КМУ. Ми готові надати вам будь-яку корисну інформацію щодо придбання, використання та монтажу металевих виробів. На металочерепицю в Малині ціна доступна та демократична завдяки співробітникам компанії КМУ. Звертайтесь до нас за телефоном, вказаним на сайті, або заповнюйте форму заявки із зазначенням власних контактних даних та бажаного товару.

Технологічні характеристики виробів

Основою виробництва є сталь, товщина якої сягає від 0,4 до 0,5 мм. Такий параметр зазвичай мають вироби європейських компаній. Слід бути уважним щодо продукції з Китаю. Там сталева основа сягає в товщині 0,35 мм, що може негативно відобразитися на використанні продукції. Спеціалістами доведено, що оптимальним показником є 0,5 мм. Важливим показником якості є товщина цинкового покриття. Ця речовина покриває метал з обох сторін. Найкращими вважаються параметри від225 до 275 г/ кв. м. Щоб дізнатися про цей показник під час придбання, слід ознайомитися з даними паспорта на продукцію. Найкращою є черепиця з кількістю оцинкування від 275 г/кв. м. Вона може експлуатуватись протягом 40-річного терміну.

Особенности покрытия из полимеров

Применение полимерного покрытия обеспечивает не только эстетически привлекательный вид продукции, но также защищает от негативного влияния окружающей среды другие слои черепичного листа. Он эффективно защищает рулонную сталь от коррозии. Купить металлочерепицу в Малыне недорого нужно следующих разновидностей покрытия: полиэстер, матполиэстер, полиуретан, ПДВФ, пластизол и др. Благодаря первым двум разновидностям можно приобрести металлочерепицу матовую и металлочерепицу глянцевую. Первая разновидность характеризуется бархатистой поверхностью, а вторая – блестящей. На металлочерепицу в Малыне цена доступная и демократичная.

Наша компания КМУ реализует металлочерепицу из Германии, Италии, Словакии, Украины или Китая с декоративным покрытием полиуретан, обладающим толщиной 50 мкм. Ему не страшны климатические перемены или кислотные дожди. Металлочерепицу недорого можно приобрести с пластизолом в качестве покрытия. Он очень толстый – 100-200 мкм. Такая продукция имеет безупречный вид. https://www.кровельные-материалы.in.ua/metallocherepitsa/

Металлические планки для кровли и фасада…

Top
ZAKAZAT > SKIDKA -25%