Металочерепиця Прилуки

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5Звёзд: 6Звёзд: 7Звёзд: 8Звёзд: 9Звёзд: 10 (3 оценок, среднее: 10,00 из 10)
Загрузка...

Металочерепиця Прилуки

Монтеррей

Металлочерепица Альпина Премиум

Ретро Яспис

Валенсия металлочерепица

Максима

Кровельный профнастил

Фото об’єктів із металочерепиці

Виберіть металочерепицю в Прилуках з наступних варіантів

Металлочерепица Германия

Металлочерепица Корея

Металлочерепица Словакия

Металлочерепица Украина

Металлочерепица Италия

Металлочерепица Китай

Цвет металлочерепицы - КМУ

Покрытие металлочерепицы глянец

Покрытие металлочерепицы Мат

ОФОРМИТЬ ПРЕДВАРИТЕЛЬНУЮ ЗАЯВКУ

Имя? - - Телефон?

Укажите товар который Вас интересует! -

Металочерепиця Ruukki: Adamante, Monterrey, Decorrey, Finnera, Armorium!

ruukki adamante

ruukki decorrey

ruukki armorium

ruukki finnera

ruukki monterrey

Типи покриття металу Рууккі

ПОЛИЭСТЕР

* Покрытие 20 мкм!

* Гарантия 20 лет!

матполиэстер

* Покрытие 30 мкм!

* Гарантия 30 лет!

ПУРЕКС

* Покрытие 40 мкм!

* Гарантия 40 лет!

ПУРАЛ МАТ

* Покрытие 50 мкм!

* Гарантия 50 лет!

Колір металу Рууккі

Металочерепиця Прилуки купити

Металочерепиця Прилуки є одним з основних будівельних матеріалів, що використовуються для будівель різного призначення у описаному населеному пункті. Продукція відрізняється не тільки різноманітними кольоровими рішеннями, але й видами черепиці з металу, профілями хвилі, типом покриття. Основним критерієм є товщина металу. Еталоном якості є показник 0,5 мм, який притаманний європейським виробникам.

Загалом металочерепиця має товщину металевої основи від 0,4 до 0,6 мм. Вироби характеризуються наявністю різноманітних кольорів, що регламентовані таблицею міжнародної класифікації RAL. На сьогодні існує нова технологія, що дозволяє робити на черепиці з металу імітацію дерева, цегли, каменю та всього, що до вподоби замовнику.

Купити металочерепицю з доставкою в Прилуки слід у представників нашої компанії КМУ. Ми готові проконсультувати вас у будь-якому питанні, що стосується транспортування, монтажу чи використання вказаної продукції. Звертайтеся до наших представників і ви за допомогою службі логістики вчасно отримаєте бажаний матеріал. Ціна на металочерепицю в Прилуках є прийнятною для вас.

Металочерепиця Прилуки ціна

Така властивість виробу, як профіль, впливає не лише на технологічні властивості, але також на дизайн. Вид «монтеррей» є найбільш популярним, оскільки у нашій країні з’явився першим. Виробники також називають його «стандарт» або «класік». Зовнішній вигляд профілю дійсно є класичним, оскільки нагадує натуральну глиняну черепицю. Профіль «модерн» характеризується не напівкруглими гранями, а кутуватими. Підошва форми має рівну плоску форму.

Металочерепиця в Прилуках недорого реалізується нашою компанією КМУ. Варто запитати у менеджерів щодо профілю «каскад», який нагадує плитку шоколаду. Якщо вам подобаються класика та ідеальні пропорції, варто звернути увагу на описану продукцію, а також на профіль «Джокер». Можна замовляти черепицю різновидів «венеція», «валенсія», «яспис», «афіна» та ін.

Металлочерепицу купить в Прилуках следует у нашей компании КМУ. Мы предлагаем продукцию с высокой прочностью. Изделия отличаются долговечностью. В среднем они служат 15 лет, но при правильном монтаже и использовании можно удвоить срок. Металлочерепица является безопасным изделием в плане экологии, поскольку она не выделяет вещества, плохо влияющие на окружающую среду. На металлочерепицу в Прилуках цена демократичная и подходящая нашим заказчикам.

Металочерепиця Прилуки замовити

Наиболее популярной разновидностью защитно-декоративного слоя является полиэстер. Его толщина равна 25 мкм. Этот материал придает черепице характерный глянцевый блеск. Она является наиболее недорогим вариантом. Если к полиэстеру добавить тефлон, черепица будет матовой.

В качестве покрытия применяется пластизол, пурал, ПДВД. Они отличаются по толщине и составу, но функция у всех одна: воспрепятствовать негативному влиянию ультрафиолетовых лучей, коррозии, химическим повреждениям и т. д. У нашей компании КМУ можете заказать металлочерепицу из Германии, Словакии, Италии, Кореи, Украины, Бельгии, Китая по доступной и демократичной цене.

Металеві планки для покрівлі

Top
ZAKAZAT > SKIDKA -25%