Металочерепиця Сміла

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5Звёзд: 6Звёзд: 7Звёзд: 8Звёзд: 9Звёзд: 10 (3 оценок, среднее: 10,00 из 10)
Загрузка...

Монтеррей

Металлочерепица Альпина Премиум

Ретро Яспис

Валенсия металлочерепица

Максима

Кровельный профнастил

Фото обьектов из металлочерепицы. Крыша из металлочерепицы, фото

Выберите цвет металлочерепицы из основных стандартных цветов и производителей стали:

Металлочерепица Германия

Металлочерепица Корея

Металлочерепица Словакия

Металлочерепица Украина

Металлочерепица Италия

Металлочерепица Китай

Цвет металлочерепицы - КМУ

Покрытие металлочерепицы глянец

Покрытие металлочерепицы Мат

ОФОРМИТЬ ПРЕДВАРИТЕЛЬНУЮ ЗАЯВКУ

Имя? - - Телефон?

Укажите товар который Вас интересует! -

У нас можно купить металлочерепицу Ruukki: Adamante, Monterrey, Decorrey, Finnera, Armorium!

ruukki adamante

ruukki decorrey

ruukki armorium

ruukki finnera

ruukki monterrey

Типы покрытия металла Ruukki для металлочерепицы, профлиста и комплектующих!

ПОЛИЭСТЕР

* Покрытие 20 мкм!

* Гарантия 20 лет!

матполиэстер

* Покрытие 30 мкм!

* Гарантия 30 лет!

ПУРЕКС

* Покрытие 40 мкм!

* Гарантия 40 лет!

ПУРАЛ МАТ

* Покрытие 50 мкм!

* Гарантия 50 лет!

ВЫБЕРИ ЦВЕТ МЕТАЛЛА RUUKKI ИЗ СЛЕДУЮЩИХ ВАРИАНТОВ!

КАТАЛОГ ЦВЕТОВ РУУККИ RUUKKI, РР RR 11, RR 23, RR32, RR 29, RR 33, RR 750, RR 887, RR 779, RR 798

Особливості вказаної продукції

Металочерепиця Сміла є популярним покрівельним матеріалом для дахів, що мають нахил скату від 12 до 60 градусів. Варто установлювати продукцію на об’єктах приватного та комерційного значення. Черепиця складається зі сталі, оцинкування, ґрунтовки та різноманітних видів полімерного покриття. Вироби мають достатньо широку гаму кольорового покриття, варіанти якого можна обрати за таблицею RAL, яка є міжнародною та загальноприйнятою.

Купити металочерепицю з доставкою в м. Сміла варто у нашій компанії КМУ. Спеціалісти готові допомогти вам у виборі необхідної продукції, а також дадуть необхідні консультації щодо експлуатації, транспортування та установки виробів. Ціна на металочерепицю в м. Сміла є доступною та демократичною. Якщо вам необхідна служба доставки, ми допоможемо перевезти продукцію на необхідне місце оперативно. Зв’яжіться за номером телефону з нашими спеціалістами і замовте вироби, які подобаються вам.

Види полімерного покриття

Існує кілька видів захисно-декоративного покриття, що використовується для черепиці. Найпопулярнішим є поліестер, що виготовляється на основі поліефіру. Він здатен витримувати вплив ультрафіолету, коливання температурного режиму, стійкий проти корозії. Поліестер є достатньо довговічним – він здатен експлуатуватися протягом двадцяти- чи тридцятирічного періоду. Купити металочерепицю з доставкою в м. Сміла можна у варіанті матовий поліестер, який надає покрівлі благородного вигляду.

Хімічний склад цієї речовини такий самий, як в поліестеру, однак її наносять товщим шаром, тому гарантійний термін служби рівний 10 рокам. Матполіестер здатний зберігати свої властивості у будь-якому кліматі. Якщо ви прихильник глянцевої металочерепиці, зверніть увагу га бюджетний поліестер.

Полімерне покриття ПДВФ є найбільш стійким із усіх представлених видів. До того ж воно не шкодить навколишньому середовищу, зберігає насиченість та яскравість кольору. Сталь із покриттям ПДВФ здатна експлуатуватися в умовах хімічного впливу, оскільки надійно захищена від кислотних опадів. Її можна використовувати при температурі від +120 до –50 градусів Цельсія. Така матова металочерепиця здатна протягом довгого часу зберігати свіжий вигляд.

Пластизол відзначається достатньо великою стійкістю проти механічного впливу завдяки товщині шару – 0,2 мм. Якщо ваша будівля знаходитиметься біля морського узбережжя чи в умовах забрудненої екології, пластизол допоможе їй завжди залишатися естетично довершеною. Достатньо поширеним є поліуретан, який поєднує в собі стійкість проти ультрафіолету та остатню міцність. Поверхня черепиці стає матово-шовковистою. Товщина покриття становить 50 мкн. Продукція з таким покриттям здатна служити 50 років.

Ціна на металочерепицю в м. Сміла є демократичною та доступною для всіх покупців. Для оформлення замовлення достатньо звернутись до представників компанії КМУ за вказаним на сайті телефоном. https://www.кровельные-материалы.in.ua/metallocherepitsa/

Металлические планки для кровли и фасада…

Top
ZAKAZAT > SKIDKA -25%